5-кімнатна квартира, 65.00 м2
Жуковського вулиця, Центральний район
ID 26961
Тип житла | вторинка |
Кількість кімнат | 5 |
Загальна площа | 65.00 кв.м. |
Поверх | 1 |
Поверхів в будинку | 2 |
Матеріал будови | ракушняк |
Тип будинку | бельгійка |
Стан квартири | з ремонтом |
Висота стелі | 3.70 м |
Опалення | АОГВ |
- usd
- uah
Параметри квартири
-
Загальна
65.00 м2
-
Житлова пл.:
30.00 м2
-
Кухня:
10.00 м2
-
Поверх
1/2
id 26961
Квартира у двох рівнях на перетині вулиць Жуковського та Олександрівського проспекту.
1 поверх 62, 3 м2 та цокольне приміщення, яке знаходиться на -1 поверсі 75, 3 м2 За бажанням ці два приміщення можна з'єднати між собою, оскільки вони знаходяться один під одним.
Відмінний варіант для тих, хто хоче жити та працювати в центрі. На -1 поверсі можна зробити офіс, а верхньому жити. Так близько до роботи ви ніколи не були. У радіусі знаменита "Книжка" та вул. Дерибасівська, ця квартира знаходиться прямо серед цих двох відомих локацій.
Висота стелі, на 1 поверсі (у квартирі) вона 3.70, а на -1 поверсі 3 метри. Це дає можливість дихати на повні груди, нічого не тисне на голову, це вже велика рідкість, тому що в нових будинках ви такого не знайдете. Квартира обладнана духконтурним котлом + у найбільшій кімнаті є електрична підлога. За рахунок цього в квартирі завжди тепло, і через товсті стіни і гарні вікна, тепло тримається, тому у вас не буде проблем з величезними рахунками. У цоколь температура не опускається нижче 16 градусів, навіть якщо там ніколи не опалювати. До речі, в цоколі ніколи не буває запаху вогкості, плісняви і всієї схожої гидоти, яка зазвичай може бути в приміщеннях нижче 1 поверху. Додатково встановлено витяжну вентиляцію.
Телефонуйте і ми організуємо показ у зручний час.