Новобудови

Новобудови в Одесі

Підібрати новобудову

від
до

у.е./кв.м.

Розстрочка

Популярні новобудови

Покупка нерухомості в новобудові Одеси - це відмінна інвестиція в майбутнє.

А для того, щоб майбутнє стало щасливим, необхідно правильно розставити пріоритети.

Переваг придбання житла в новобудові безліч:

Одеса переповнена пропозиціями від забудовника і часом дуже складно підібрати найкраще співвідношення ціна - якість. Важко, але не для нас.

Ми працюємо тільки з надійними компаніями, перевіреними часом та безліччю ділових угод, відгуками задоволених клієнтів та серйозним підходом до справи. Серед них "Kadorr Group", "Будова", "Гефест", "Зарс", "Стікон" та багато інших.

ЖК, що надаються агентством нерухомості "Пріоритет" - це зручна інфраструктура, надійні забудовники, гарні та затишні будинки, а також великий вибір локацій.

Наприклад, у Київському районі ми можемо запропонувати вам нерухомість у 49-й Перлині, або житловому комплексі Club Marine. Це красиві об'єкти, з чудовим виглядом, цікавими плануваннями, високим рівнем якості будівництва та підбору будматеріалів.

Проживання в комплексі Club Marine - це втеча від міської метушні, близькість зеленої зони та моря.

"Перлини" від Kadorr Group - розкішні будинки з добре продуманою територією навколо, красивими під'їздами та відмінними плануваннями.

Якщо ви хочете жити у новому будинку, розташованому в Приморському районі, завжди дихати свіжим морським повітрям, то вам точно підійде "Елегія парк". Це комплекс з унікальною концепцією та розташуванням. "Елегія парк" знаходиться в самому динамічному і престижному районі, в Аркадії, буквально в п'яти хвилинах від моря.

Серед об'єктів, що пропонуються від імені компанії "Пріоритет", є як здані будинки, так і розташовані на різних етапах будівництва, що дає можливість нашим фахівцям індивідуально підібрати відповідний ціновий діапазон і спосіб придбання, зручний саме вам.

Купити новобудову в Одесі, в будь-якому її районі, за мінімальну кількість часу надати результат, і врахувати всі найменші моменти - це і є наше основне завдання.

Якщо ж ви хочете купити житло в новобудові недорого, це також можливо. Ми зможемо запропонувати вам максимально комфортний варіант, що збереже не лише ваші гроші, а й час.

Багато будівельних компаній, з якими ми співпрацюємо, пропонують дуже цікаву опцію купівлі житлової площі на виплат. Що дає вам можливість стати власником житла в новобудові в найкоротші терміни, навіть не маючи всієї суми на його покупку.

Придбання нового житла, в якому ви перший власник - це ні з чим не порівнянне задоволення, і при цьому дуже вигідне починання, яке Агентство нерухомості "Пріоритет" дуже швидко зробить реальністю.