newbuilding_img

Новобудови

Підібрати новобудову

від
до

у.е./кв.м.

Розстрочка

Популярні новобудови

Покупка квартири в новобудові - це відмінна інвестиція в майбутнє.

А для того, щоб майбутнє стало щасливим, необхідно правильно розставити пріоритети.

Одеса переповнена пропозиціями від забудовника і часом дуже складно підібрати найкраще співвідношення ціна - якість. Важко, але не для нас.

Ми працюємо тільки з надійними компаніями, перевіреними часом та безліччю ділових угод, відгуками задоволених клієнтів та серйозним підходом до справи. Серед них "Kadorr Group", "Будова", "Гефест", "Зарс", "Стікон" та багато інших.

ЖК, що надаються агентством нерухомості "Пріоритет" - це зручна інфраструктура, надійні забудовники, красиві та затишні будинки, а також великий вибір квартир та локацій.

Наприклад, у Київському районі ми можемо запропонувати вам квартири у 49-й Перлині, або житловому комплексі Club Marine. Це красиві об'єкти, з чудовим виглядом, цікавими плануваннями, високим рівнем якості будівництва та підбору будматеріалів.

Серед об'єктів, що пропонуються від імені компанії "Пріоритет", є як здані будинки, так і розташовані на різних етапах будівництва, що дає можливість нашим фахівцям індивідуально підібрати відповідний ціновий діапазон і спосіб придбання, зручний саме вам.

Купити квартиру в ЖК Одеси, в будь-якому її районі, за мінімальну кількість часу надати результат, і врахувати всі найменші моменти – це і є наше основне завдання.

Якщо ж ви хочете купити квартиру в новобудові недорого, це також можливо. Ми зможемо запропонувати вам максимально комфортний варіант, що збереже не лише ваші гроші, а й час.

Багато будівельних компаній, з якими ми співпрацюємо, пропонують дуже цікаву опцію купівлі житлової площі на виплат. Що дає вам можливість стати власником нової квартири, у найкоротший термін навіть не маючи всієї суми на її покупку.

Придбання нового житла, в якому ви перший власник - це ні з чим не порівнянне задоволення, і при цьому дуже вигідне починання, яке Агентство нерухомості "Пріоритет" дуже швидко зробить реальністю.