Часто задавані питання

Як продати квартиру в Одесі ?

Звернутися в агентство нерухомості Пріоритет . База покупців дозволяє продати ваш об'єкт максимально швидко і вигідно для вас. Передпродажну підготовку об'єкта, рекламну кампанію, покази і паперову тяганину ми беремо на себе.

Як швидко продати квартиру ?

Прискорити і спростити процес допоможуть наші фахівці. Вся команда Пріоритет буде працювати на вас, ми запропонуємо оптимальну ціну за ваш об'єкт, яка влаштує вас і відповідає ринку. Ми постійно моніторимо ринок і можемо з упевненістю оцінити вартість вашого об'єкта.

Як купити квартиру в розстрочку ?

Каталог усіх об'єктів новобудови Одеси на нашому сайті. Максимально зручні розстрочки, перший внесок від 4 %, оптимальні щомісячні платежі. Розстрочки в споруджуваних і зданих будинках. Наші менеджери підберуть для вас оптимальний варіант. Ми заощадимо Ваш час і кошти. Ми працюємо тільки з перевіреними забудовниками.

Що потрібно знати при купівлі квартири?

Найважливіше при покупці будь-якої нерухомості – це перевірка документів. Купуєте ви новобудову в Одесі або квартиру на вторинному ринку документи це перше, на що варто звертати увагу. Тому в першу чергу звертайтеся до професіоналів, які перевірять документи і тільки потім варто оцінювати все інше і думати про проведення угоди. Ми із задоволенням вам в цьому допоможемо. Консультації профільних юристів, перевірка документів, підготовка до проведення авансу або резерву, проведення угоди і післяпродажний супровід це наша робота!

18 % податку при продажі нерухомості

З 1 листопада набрав чинності закон №2600.

1. Девелоперів зобов'язали сплачувати 20% ПДВ за касовим методом.

2. На продавців-інвесторів повісили податок на доходи 18% з різниці між ціною купівлі ціною продажу при першому продажу квартири за рік та 5% від подальших продажів.

До ціни нових квартир безумовно будуть додані 20% додаткових витрат забудовників та 5%-15% податкових витрат інвесторів.

Цей Закон фактично прирівняв первинний ринок до вторинного. Із запровадженням таких новел, інвестиції в новобудови можуть втратити статус привабливого бізнесу для українців, тим більше, в умовах війни.

Скільки коштують квартири ?

Наші менеджери допоможуть вам отримати повний аналіз факторів, які впливають на вартість об'єкта, а також надати таблицю аналогів. База даних об'єктів нерухомості допомагає сформувати аналіз пропозицій. Постійний моніторинг нашими менеджерами ринку нерухомості, допомагає надати вам тільки найвигідніші пропозиції. Ми впевнено підберемо саме ваш варіант з дотриманням всіх юридичних аспектів.

Як перевірити квартиру перед покупкою ?

Чи купуєте квартиру ви на первинному ринку або на вторинному , в будь-якому випадку краще залучити профільного юриста для перевірки документів. Після висновків юристів вже робіть вибір, у кого буде безпечніше придбати квартиру і де ваші гроші буде більш захищені. Це найправильніший варіант. Звертайтеся до нам і ми з задоволенням вам допоможемо.

Пріоритет нашої компанії - безпека, комфорт і якість для наших клієнтів.