Купити квартиру у ЖК Таировские Сады

Київський р-н.

Забудовник ОДЕК Девелопмент
Клас ЖК Мікрорайон
Тип будинку Монолітно-каркасний
Секцій 15
Поверховість 15- 24 поверхів
Будинок зданий
Строк здачі наступної черги 4 квартал 2024

от 750 у.е./кв.м.

Розстрочка до 5.0 років
Розстрочка від 10 %
Показати телефон

+38 (067) 408-99-73

+38 (050) 440-62-95

+38 (067) 408-99-71

Про Мікрорайон «Таировские Сады»

ФИКСИРОВАННЫЙ КУРС 36,5 ГРИВ

Мікрорайон " Таїровське Сади " - це новий інноваційний підхід до будівництва комфортного сучасного житла. Територія " Таїрова садів " буде складатися з дев'яти житлових комплексів і простору, призначеного для максимально продуктивною і зручною життя: для навчання, роботи, відпочинку, занять спортом і прогулянок з дітьми.

Приймаючи рішення купити квартиру, ми звертаємо увагу не тільки на житлову площу квартири, а й на простір біля будинку. &Quot; Таїровське сади " розташовані в добре розвиненому районі Одеси, поруч з вулицями Маршала Жукова, Ільфа і Петрова, а також Вільямса. Крім того, що розташування в вдалому районі міста - це велика перевага, основну роль все ж відіграє наповнення прибудинкової території. Таїровське сади - це велика зелена зона з елементами ландшафтного дизайну, тому вам завжди буде приємно провести час біля вашого будинку.

Якщо у вас є діти, тут ви знайдете чимало чудових місць, щоб весело провести з ними час на свіжому повітрі. На території мікрорайону багато дитячих і спортивних майданчиків. Біля вашого будинку буде загальноосвітня школа і дитячий сад нового зразка зі своїм футбольним полем, баскетбольними і ігровими майданчиками, а також сучасна клініка сімейної медицини.

Для любителів активного способу життя, крім спортивних майданчиків, є також велосипедні доріжки, і буде побудований спортивно-оздоровчий комплекс. Правильно організований рух, транспорту як на центральних проспектах, так і на пролягають між будинками дорогах.

У мешканців будь-якого з будинків " Таїрова садів " ніколи не виникне проблем з паркуванням, що дуже важливо в умовах сучасного життя. Місткі паркінги і гостьові стоянки з легкістю вирішують питання парковки автомобіля.

" Таїровське сади " - це не тільки красиво і зручно, але ще і безпечно. Мікрорайон знаходиться під цілодобовим відеоспостереженням, всі вулиці в темний час доби освітлені, двори закриті і перебувають під охороною.

Планувальні рішення квартир в житлових комплексах “ Таїрова садів ” дуже різноманітні, і можна підібрати квартиру на будь-який смак:

 • студії від 20 м.кв. до 30 м.кв.

 • однокімнатні квартири від 33 м.кв. до 52 м.кв.

 • двокімнатні квартири від 49 м.кв. до 110 м.кв.

 • трикімнатні квартири від 63 м. Кв. до 129 м.кв.

 

Якщо ви хочете купити квартиру в новобудові, і при здачі будинку вселитися в квартиру з ремонтом, то в “ Таїрова садах ” є можливість втілити в життя будь-яку дизайнерську ідею, створити житловий простір, що підходить під ваше уявлення про ідеальний будинок для вас і вашої родини.

Усі будинки мікрорайону побудовані з надійних будівельних сучасним технологіям. Кожен житловий комплекс обладнаний індивідуальною газової котельні, а її безупинну роботу забезпечують дизель-генератори. Безперебійне надходження води в будинки обумовлено наявністю насосних станцій з накопичувальними резервуарами.

Купити квартиру в “ Таїрова садах ” - значить зробити капіталовкладення в надійний перспективний проект і в щасливе життя.

 

Інфраструктура
 • Дитячі майданчики
 • Спортивні майданчики
 • Місця для відпочинку
 • Комерційні об'єкти
 • Парковка
  подземный паркинг